Sorry, I'm perfect..

Červenec 2012

Mao-chan

19. července 2012 v 11:17 | Yoriko |  Music
Hamao tak krásně zpívá! Škoda, že jsem slyšela jen několik málo písniček, ale stejně..
Vždycky, když slyším tuhle písničku, říkám si "He wants to be my sun! Oh my God!" Mám ten dojem, že jsem ji slyšela chvíli po schlédnutí prvního Takumiho(jako prvního s Mao-chanem) a nemohla jsem poznat ten hlas, jak jsem byla zvyklá na to jeho sladké pípání a kňučení!

Ách! Tu si tak strašně ráda prozpěvuju! :3
No, není to sladký? Písnička pro kocourka..Kyaa~

Takže, já končím, nebo mě tou roztomilostí rozbolí zuby!

Sex pistols

16. července 2012 v 1:07 | Yoriko |  Anime & Manga
Koukala jsem na to z absolutního nedostatku Yaoi, takže nevím, jak moc jsem schopná to objektivně posoudit.
Má to jen dvě OVY po třiceti minutách, teda myslím..
Blbý je, že netuším, jak se ty postavy jmenovaly..no nevadí.
Je to o klukovi na střední škole, který se dozví, že není obyčejný člověk ale Madara. Madara je skupina "lidí" , kteří nepochází z opice, ale z jiných druhů zvířat. V tomhle je to trochu kostrbaté, zvlášť když si připomeneme ten opomíjený fakt, že se lidé nevyvynuli z opic..Ale nevadí!
V podstatě to ani moc děj nemá, ale je to skvělé na zchlazení Yaoi touhy.
Ano, pořád je 0:56 čerstvý 14. červenec a já nechci, aby to tu přes ty dva týdny úplně chcíplo.

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

14. července 2012 v 10:48 | Yoriko |  Anime & Manga
Rubrika je sice "Anime & Manga" , ale já jsem YNSH viděla pouze v hrané verzi.
"Čtyři krásní chlapci, Takano Kjóhei, Tojama Jukinodžo, Oda Takenaga a Mori Ranmaru, si společně pronajímají velký dům a náramně by se jim hodilo, kdyby měli nulové nájemné a přesně taková nabídka se jim naskytne. Když z neteře jejich domácí udělají dámu, tak jim bude odpuštěno placení nájemného. Chlapci souhlasí a říkají si, že to bude jednoduché, avšak opak se stane pravdou."
Ano, tohle je ona-Sunako. Nemluvná, uzavřená, věčně v černém plášti. Pokud se jí podíváte do očí, má tendence zařvat "Mabushi!" a praštit vás. Kouká na horory a její nejlepší přítel je figurýna. Takže se plán udělat z ní dámu, značně komplikuje.
Během těch několika dílů si vychutnáváte tu chemii mezi Kyoheiem a Sunako. Je to ten nejroztomilejší pár! Hlavně ty jejich rvačky a hádky.
<3 Ten by věděl, jak na mě.
Celý tenhle seriál je takový..slaďoučký? Prostě milá oddychovka. Ty Kyoheiovi fanynky mě vždycky dostanou :D
Sladkej jak štěně :3
No nic, já půjdu spát (je 0:37, ale já ráno (14. července) odjíždím, tak píšu "do zásoby")

Prázdninový den..Už zase!

10. července 2012 v 15:38 | Yoriko |  (Ne)budu se vykecávat
Krásný den přeju!
O víkendu jsem byla na FF (pro netušící-FestivalFantazie), tak se chystám jsem napsat menší report. Ale dnes ne..Jsem unavená..T_T

Takhle teď právě vypadám. Akorát mám blond vlasy, modré oči, dražší brýle, černé tričko(Z NewYokeru,nikoli ze sekáče),podprsenku,černé spodní prádlo, žádnou alergii, notebook jsem nekupovala a tak dále. Ale jinak je ta podoba až děsivá..
Tohle si tak prozpěvuju..Strašlivě chytlavá věc..
Já jdu spát/jíst/číst si/koukat na BL filmy nebo dělat nějakou jinou k životu nezbytnou činnost. Mějte se krásně!

Ai no Mukidashi

2. července 2012 v 15:51 | Yoriko |  Filmy
Tenhle film se nedá popsat. Prostě nedá! Čtyři hodiny něčeho nepopsatelného.
K ději jen hodně stručně, protože jinak bych vám už musela říct všechno. Yu je klučina z křesťanské rodiny. Jeho maminka mu říká "Yu,až najdeš dívku, která bude jako Marie, ožeň se s ní," nebo nějak tak. Potom zemře a Yu zůstane se svým otcem, který se stane knězem.
Po několika letech, když je Yuovi 17, jemu otci trochu hrábne (nechcou se mi psát podrobnosti) a každý den nutí Yua ke zpovědi. Tlačí na něj, aby přiznal své hříchy, jenže on skoro žádné nemá. Nakonec je jeho otec tak tvrdý, že Yu nevidí jiné řešení, než ty hříchy doopravdy dělat. Začíná to zašlapáváním mravenců, drobnými krádežemi, rozitými automaty atd. Přidá se k jakési partičce a později začne fotit holky v sukních ze spoda.
Asi tak. A teď už to chci nějak zkrátit.
Yu později uvidí dívku, jak se pere s bandou kluků a zamiluje se. Problém je v tom, že ona chlapy nesnáší. A ještě větší je , že se do Yua taky zamiluje..jenže jako do dívky (má na sobě paruku, šaty a černé brýle-prohrál sázku či co). A dál už se mi nic prozrazovat nechce.
Hikari Mitsushimu mám vážně ráda a v týhle roli je perfektní.
Tenhle film je prostě zvláštní. Jak už to u japonských bývá-zápletka je perfektně promyšlená. Není to film pro všechny nejen kvůli krvavým záběrům, ale hlavně tak trochu perverznostem. Ačkoli to se dá zkousnout a myslím, že nebudete litovat.
Naprostá šílenost, kde se jen hemží sekty, zvrhlíci, křesťani a cvoci.


Jakože prázdniny?

1. července 2012 v 15:17 | Yoriko |  (Ne)budu se vykecávat
Já si jen těžko uvědomuju, že už jsou prázdniny. Tohle pololetí uteklo šílenou rychlostí. Vůbec všechno teď plyne hrozně rychle. A bude to ještě rychlejší a rychlejší. Na tohle téma jsme měli s Kate a ještě jednou kamarádkou velkou debatu v Thajské restauraci. Pár minut potom jsme jen zíraly do prázdna a cítily se zoufale. Život nám jen proteče rukama, a než se rozkoukáme bude pozdě.
Brrr..Filozofický debaty kazí chuť k jídlu!
Nicméně..Dnes odjíždím z Prahy zpět domů. Aha, vy ani nevíte, že jsem tu byla, co? No nevadí. Aby jste neřekli, že tenhle článek nemá smysl, dám vám sem návštěvnost z minulého týdne.
24. června 2012 24
23. června 201228
22. června 201223
21. června 201215
20. června 201225
19. června 201220
18. června 201213
Děkuji vám všem za takovou (pro mě vysokou) návštěvnost! Neuškodilo by sice víc komentářu, ale člověk nemůže mít všechno, že?
Užívejte si tropická vedra, já se zas někdy ozvu!
S uctivým pozdravem,
Yoriko