Sorry, I'm perfect..

Srpen 2012

S nádechem deprese

29. srpna 2012 v 22:46 | Yoriko |  (Ne)budu se vykecávat
Na smysluplný článek si ještě počkáte..

Nemám na nic náladu a pořád bych jenom brečela. Můj milovaný kocourek má rakovinu v pokročilém stádiu a já si připadám hrozně zoufale.
Možná to je dětinský přístup, jenže...já nevím.Je to první ztráta, co mám a nevím, jestli zvládnu ještě nějakou další.
Vzpomínám, když jsem si ho jako malá vybírala. Bylo mi šest a milovala jsem všechno černé, magické, divné a podobně (nutno poznamenat-zůstalo mi to doteď). Proto černé kotě s výraznýma očima bylo jasná volba. Od té doby to byl můj nejlepší parťák. To co jsem nikomu neřekla, jsem vykládala jenom jemu. Připadalo mi, že mi rozumí.


Dobře, nechám toho. Mohla bych se rozepisovat do halelujah, ale cítím se dost...prostě hrozně.

Čas je sviňucha -_-

26. srpna 2012 v 22:07 | Yoriko |  (Ne)budu se vykecávat
Můj čas se krátí. Srpen končí. Školní docházka začíná. Jsem moc zaneprázdněná než abych psala na blog.

A to jsou důvody k depresi.

A teď důvody k veselí.

Název článku nikdy nevypovídá o obsahu.

17. srpna 2012 v 14:48 | Yoriko |  (Ne)budu se vykecávat
Babičky mají svoje vnoučata rozmazlovat! A ne je tahat z postele v....jo aha, půl třetí.. Už dlouho jsem takhle nevstávala..
Jo a koupila jsem si v Levných knihách Exorcistu, takže za všechno co se mi stane, může Satan. Včera jsem si ji četla před spaním, ale pak jsem si musela ještě pustit Ai no Kotodama, abych na to přestala myslet. A to jsem docela nevyděsitelný typ.
Zítra, děvčátka! Už zítra! Sice je to loňský spot, ale letošní není nic moc. Tak co, jdete?

Přesvědčivě zahráno

13. srpna 2012 v 6:32 | Yoriko |  Artists never die !
Jo, já chtěla být produktivní... Má to být povídka z natáčení Niji-iro no Garasu. Z pohledu Watanabeho.
Upozornění: Je to nechutně přehraný klišé. Ani jsem to po sobě nečetla. Radši to taky nečtěte.

Ranní ptáče...dospává v MHD

13. srpna 2012 v 5:25 | Yoriko |  (Ne)budu se vykecávat
Dneska, vlastně včera, když o tom tak uvažuju, byl můj první prázdninový den, který jsem celý strávila u počítače. Na což jsem vážně pyšná, protože tak trávím většinu jiných prázdnin či víkendů. A navíc zjišťuju, že to zas tak osvobozující není. Asi se stávám lepší člověkem. Kdyby teda lepší člověk chodil spát okolo páté ranní. Já ale ještě spát nejdu.
Takhle v noci na mě přichází neskutečně kreativní nálada. Asi začnu něco dělat. Kreslit, psát, fotit, cokoli...
Rada do života- Raději nečtěte knížku, která byla napsána za dob vašich rodičů, kterou jste dostali darem od vaší babičky, a která má zřejmě vyprávět o lidech starých jako jste vy.
Mimochodem, co to je, sakra, puclák?

Jeden by se z toho poblil..

11. srpna 2012 v 23:48 | Yoriko |  (Ne)budu se vykecávat
Toho nadpisu si moc nevšímejte. Je to jenom moje nejpoužívanější věta v posledních dnech.
Dneska odpoledne jsem jela s mamkou do Prahy. Samozřejmě před ní bylo nějaký mecheche a policie nutila kolonu aut z obou směrů objíždět po uzounkých vesnických cestách. No, když nepočítám mamčinu paniku, tak jsme to zvládly v pohodě. Dokonce jsme ve Flóře i dobře zaparkovaly. (A auto potom hledaly jen asi deset minut!) Nicméně do kina-jo,já vám neřekla, že jsme jely do kina. No tak jsme jely do kina. Na Temný rytíř povstal. Fajn film, víc o něm později. Možná zítra. Nicméně do kina jsme přišly s minimálním spožděním, takže všechno geniální.
Rada do života-Nikdy,NIKDY si nekupujte nic v mékači! Ani když spěcháte do kina! Jeden by se z toho poblil..Ještě teď mi je špatně.
Po filmu jsme šly na kafe vedle Thajský restaurace. A z té občas vylezl asijský, asi šestnáctiletý kluk a vždycky se na mě sladce usmál. Tak jsem se na něj taky sladce usmála a nakonec jsme se oba sladce usmívali jako idioti. To bylo fajn.
Už ani nevím, proč jsem tohle začala psát. Je mi zle, jdu se pokusit usnout..
Sladké sny,
vaše Yoriko!

Takumi-kun series Ano, Hareta Aozora

10. srpna 2012 v 23:09 | Yoriko |  Filmy
Skoro celou dobu, co jsem byla na dovolené (pokud jsem teda neuvažovala nad svým prokletím-Zabijte mě..) jsem si nadávala, že jsem nepřetáhla Takumiho pětku z notebooku do netbooku. A ono, ejhle! Je to na YouTube s anglickými titulky!

Prokletí?

6. srpna 2012 v 9:53 | Yoriko
Jak jste si možná všimli, mám změněný dess. Ale vy jste si nevšimli..
Ve čtvrtek pozdě večer jsem ho předělávala, protože ten předchozí byl sice fajn, ale ke mně se moc nehodil. Proč takový název článku? Moje návštěvnost se pohybuje převážně kolem dvaceti lidí denně, jenže..pátek, sobota a neděle-nula. Tři následující dny po změně dessu...
Říkejte mi třeba paranoidní, ale moje sny poslední tři dny....řekněme nebyli zrovna normální a to ani na mě..

Ale co? Klidně si budu psát blog jenom pro sebe a usínat s ibalginem! Protože já jsem byla vždycky jiná..

Bangkok Love Story

4. srpna 2012 v 12:09 | Yoriko |  Filmy
Po několika týdnech co má tenhle film v počítači, mě letní nuda donutila se na něj kouknout. Skvělá volba..
Mehk je nájemný vrah.(Chtěla jsem napsat "pracuje jako", ale bůhví proč, mi to tam nějak nesedělo :D) Dělá to, protože potřebuje peníze pro svou matku umírající na AIDS a bratra, který je také pozitivní. S bratrem plánují, že jednoho dne všichni společně odjedou někam daleko z Bangkoku.
Mehkovou další obětí má být policejní informátor Itt. Mehk přivede Itta před svého zaměstnavatele, ale tam ho odmítá zabít. Místo toho spolu utečou a skrývají se na střeše. Teda je tam nějaká bouda nebo co. Itt se o Mehka stará, ošetřuje ho a mezi nimi vzniká citové pouto. Jenže žijí ve světě zločinu a nenávisti. Má jejich láska šanci?
Tohle je jeden z těch filmů, kdy od začátku máte tušení, že neskončí dobře. Bohužel. Ale je krásný, romantický, srdceryvný a...a vůbec! Mám z něho strašně silné emoce a ani nevím jaké..
Co mi ale někdy vadilo byl Ittův hlas. Občas zněl jako z Love of Siam nebo z Formule 17..nevím, prostě jako od nějakýho klučiny. Ale to je jediná vada na filmu, který si mě naprosto získal.
Mehk..hmm..Mehk.. Příjde to jenom mně, že je tak úžasně sexy? Snad nejvíc ze všech thajců. Ale třeba mi jenom hrabe.
A mimochodem- tohle byl ten nejromantičtější první polibek na světě! Nebo jsem prostě jenom zblblá....

Jo,takže léto,říkáš?

3. srpna 2012 v 11:57 | Yoriko |  (Ne)budu se vykecávat
Muhahahahahahá! Připíchla jsem se na Wifinu! Chci slyšet potlesk!
Dobře, dobře..moje aktivita se rovná nule..ale mohla bych dostat bonusový bod za to, že píšu i na DOVOLENÝ! No nic..
Vyjela jsem se svou milovanou matičkou do Vídně, kde jsme strávily krásný den. Poté jsme strávily ještě krásnější den v Alpách u ledovcového jezera. A teď už se jen tak flákáme v Itálii. A já se nudím natolik že sem píšu.
Mimochodem letos(asi jak jsem na tý dovolený) jsem se začala koukat na Olympijské hry, takže si občas tak zaslintám nad japonskýma plavcema, u ping pongu řvu "China!China!" a vůbec si to docela užívám.
Takže tak..já půjdu k moři ^v^
Vaše opálená Yoriko!